Wykładowcy

Klaudia Tolman

By Październik 4, 2018 No Comments

Jedyny w Polsce trener myślenia wizualnego. Rozwija umiejętność myślenia wizualnego głównie wśród innych trenerów, studentów, managerów. W planach ma też zajęcia dla dzieci i młodzieży, a biorąc pod uwagę, że WSZYSCY myślą wizualnie, odbiorcami jej szkoleń może być dosłownie każdy.

Poza pracą w roli  freelancera (szkolenia otwarte i zamknięte; wykonywanie ilustracji na zamówienie), przez 2 lata współpracowała m.in. z jednym z największych outsourcingowych  call center na świecie jako Trener Wewnętrzny i Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju (szkolenia miękkie dla pracowników operacyjnych średniego szczebla oraz wyższej kadry kierowniczej).

Przed pracą w roli trenera zajmowała się m.in. project managementem, event managementem, sprzedażą oraz wieloma innymi.